Nauka pływania dla dorosłych

Jeśli interesuje Państwa nauka pływania dorosłych, to dobrze Państwo trafili.

Jeśli z jakich względów nie nauczyli się Państwo do tej pory pływać, to proszę mieć świadomość, że na to nigdy nie jest za późno. Jeśli mimo wszystko mają Państwo opory lub po prostu się Państwo krępują, dodam na zachętę, że zajęcia odbywają się w kameralnych grupach liczących maksymalnie 2 osoby. Istnieje także możliwość indywidualnej pracy z instruktorem. Zajęcia dla dorosłych odbywają się w tygodniu oraz w weekendy i trwają 45 minut.

Oprócz dogodnych warunków nauki zapewniamy niezbędny sprzęt, który pomoże w szybkim opanowaniu różnych stylów pływackich.

Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu, że ten rodzaj aktywności fizycznej ma zbawienny wpływ zarówno na sylwetkę jak i ogólne samopoczucie. Dzięki pływaniu możliwe jest poprawienie stanu zdrowia i skorygowanie wad postawy.

Dla osób starszych, w podeszłym wieku zajęcia na basenie mogą też pomóc w zwalczeniu bólu towarzyszącemu zwyrodnieniom stawów.

Zatrudnieni przez nas rehabilitanci i instruktorzy pływania posiadają profesjonalne przygotowanie merytoryczne i metodyczne, dzięki czemu potrafią dostosować tempo i sposób pracy do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. U nas nie będą się Państwo czuli anonimowo, ponieważ pragniemy zapewnić rodzinną atmosferę. Taka bowiem najbardziej sprzyja nauce i nawiązywaniu przyjaznych relacji między ludźmi. Nasi instruktorzy to osoby niezwykle cierpliwe i chętnie wytłumaczą Państwu wszystkie nurtujące Was kwestie. Zdajemy sobie sprawę, że nauka pływania w nieco bardziej dojrzałym wieku może być nieco stresująca i dokładamy wszelkich starań, aby to zdenerwowanie zniwelować, a nawet całkowicie wyeliminować.

Wszystkim osobom, które zdecydują się zapisać na kurs radzimy, aby uczęszczały na zajęcia regularnie, ponieważ tylko dzięki systematycznej pracy możliwe będzie osiągnięcie zadowalających efektów. Ponadto im częściej będą Państwo przebywać w basenie, tym pewniej będziecie się czuć w środowisku wodnym. Powinni mieć Państwo świadomość, że na efekty trzeba będzie trochę poczekać, jednak mamy nadzieję, wystarczy Państwu chęci i determinacji. My ze swojej strony zrobimy co w naszej mocy, aby byli Państwo zadowoleni. Polecamy nasze lekcje pływania również rodzicom, którzy planują zapisać swoje dzieci na naukę pływania, a sami nie czują się zbyt pewnie w wodzie. Jeśli chcą Państwo uczestniczyć w zajęciach razem z dziećmi, powinny one się czuć z Wami bezpiecznie. Gdy będą czuły Państwa lęk, same mogą zacząć się bać. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję wkrótce się z Państwem spotkać.

basen dla niemowląt
Copyright © by Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Le Soleil