Basen dla niemowląt

Przygotowaliśmy specjalny basen dostosowany dla potrzeb niemowląt. Jego niewielkie wymiary (7 metrów długości, 4 metry szerokości i 1,2 metra głębokości) dają najmłodszym pływakom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zamontowano w nim również specjalne urządzenie do pływania w miejscu oraz hydromasaż, który zapewnia dzieciom wspaniałą zabawę w wodnych bąbelkach.

W trosce o bezpieczeństwo i higienę zadbaliśmy również o to, aby woda była regularnie uzdatniana i wymieniana, a jej temperatura (około 33 °C) gwarantuje, że nauka pływania będzie przyjemna.

Zajęcia są prowadzone w miłej, rodzinnej atmosferze, bez stresujących czynników. Wychodzimy z założenia, że gwizdki i przymusowe ćwiczenia przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Wszystkim maluchom, które posiadają jakieś wady lub schorzenia oferujemy profesjonalnie przygotowaną terapię prowadzoną przez niezwykle przyjaznych, cierpliwych i doświadczonych instruktorów. Gorąco polecamy wszystkim rodzicom zapisanie swych pociech do szkoły pływania, którą można rozpocząć już u kilkumiesięcznych niemowląt. Zalety i korzyści płynące z tego typu zajęć są niezliczone. Dość wspomnieć, że pływanie pomaga usprawnić krwiobieg i wzmacnia mięśnie oddechowe, co z kolei przekłada się na zwiększenie pojemności życiowej płuc. Warto podkreślić, że pływanie doskonale wpływa na rozwój psychomotoryczny dziecka. Wzmacnia mięśnie, stawy oraz układ oddechowy i krążenia. Przyczynia się także w znaczny stopniu do wzrostu odporności.

W naszym ośrodku w Warszawie każde zajęcia to forma zabawy, która uczy dziecko swobodnego przebywania w wodzie. Sprawia im przy tym nieopisana przyjemność, dzięki czemu z chęcią i zapałem będzie ono uczestniczyło w kolejnych lekcjach. Wszelka obawa i strach przed wodą wywołują w organizmie wiele niepożądanych reakcji, jak wzrost napięcia mięśni, niekontrolowane ruchy i panikę, co może spowodować uraz psychiczny, dlatego zadbaliśmy o to, aby zniwelować wszelkie stresujące czynniki. Wykwalifikowany personel pomoże naszym kursantom (młodszym i tym nieco starszym) przełamać lęk przed wodą poprzez życzliwe traktowanie i wsparcie w trakcie wykonywania ćwiczeń w basenie. Służymy radą i fachową opieką i mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z naszej bogatej oferty.

Jesteśmy przekonani, że z zajęć w naszym warszawskim Centrum Rekreacji i Rehabilitacji nikt nie wyjdzie niezadowolony. Liczymy, że wkrótce się z Państwem spotkamy na zajęciach. Będzie to dla nas ogromna przyjemność i radość, jeśli nam Państwo zaufają.

basen dla niemowląt
Copyright © by Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Le Soleil